Avenue 34-1/A'Ali, A'Ali, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

A'Ali konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Avenue 34-1/A'Ali konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Avenue 34-1/A'Ali konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • Avenue 34-1/A'Ali konumuna en yakın duraklar:
  • Avenue 34-2/A'Ali 154 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • A'Ali Boys School-1/A'Ali 616 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi
  • A'Ali Housing-2 620 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi
  • A'Ali Boys School-2/A'Ali 693 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi
  • A'Ali Housing-1 720 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Avenue 34-1/A'Ali yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

A'Ali, Bahreyn'de Avenue 34-1/A'Ali konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

Avenue 34-1/A'Ali durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya A'Ali konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi Avenue 34-1/A'Ali durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya Avenue 34-1/A'Ali durağına en yakın alternatif durakları bulun. Avenue 34-1/A'Ali için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: Avenue 34-2/A'Ali; A'Ali Boys School-1/A'Ali; A'Ali Housing-2; A'Ali Boys School-2/A'Ali; A'Ali Housing-1.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Avenue 34-1/A'Ali yakınından geçiyor - Otobüs: 14, 15, 16.

Avenue 34-1/A'Ali konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti A'Ali konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

Avenue 34-1/A'Ali, A'Ali

A'Ali'da Avenue 34-1/A'Ali konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası