Avenue 53-4/Budaiya, Budaiya, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Budaiya konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Avenue 53-4/Budaiya konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Avenue 53-4/Budaiya konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Avenue 53-4/Budaiya konumuna en yakın duraklar:
    • Road 5553/Budaiya 422 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
    • Budaiya Market 623 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi
    • Budaiya Girls School 666 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi
    • Janabiya Highway-1/Budaiya 862 metre uzaklıkta, 12 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Avenue 53-4/Budaiya yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Budaiya, Bahreyn'de Avenue 53-4/Budaiya konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

Avenue 53-4/Budaiya durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Budaiya konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi Avenue 53-4/Budaiya durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya Avenue 53-4/Budaiya durağına en yakın alternatif durakları bulun. Avenue 53-4/Budaiya için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: Road 5553/Budaiya; Budaiya Market; Budaiya Girls School; Janabiya Highway-1/Budaiya.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Avenue 53-4/Budaiya yakınından geçiyor - Otobüs: 80, 81.

Avenue 53-4/Budaiya konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Budaiya konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

Avenue 53-4/Budaiya, Budaiya

Budaiya'da Avenue 53-4/Budaiya konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası