Aya Triada Manastırı, İstanbul, nerede, Vapur, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

İstanbul konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Aya Triada Manastırı konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Aya Triada Manastırı - yakınından geçen güzergahları var - Vapur: BOSTANCI - ADALAR, KARTAL - BÜYÜKADA - HEYBELIADA.

Sorular & Cevaplar

Aya Triada Manastırı konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Aya Triada Manastırı konumuna en yakın duraklar:

  • Heybeliada (Prenstur) 876 metre uzaklıkta, 12 dk yürüme mesafesi.
  • Heybeliada (Mavi Marmara) 983 metre uzaklıkta, 14 dk yürüme mesafesi.
  • Heybeliada (Şehir Hatları) 1015 metre uzaklıkta, 14 dk yürüme mesafesi.

Hangi Vapur hatları Aya Triada Manastırı yakınından geçiyor?

Bu Vapur hatları Aya Triada Manastırı yakınından geçiyor: BOSTANCI - ADALAR, KARTAL - BÜYÜKADA - HEYBELIADA.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

İstanbul şehrinde Aya Triada Manastırı konumuna Toplu Taşıma

İstanbul, Türkiye'deki Aya Triada Manastırı adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Aya Triada Manastırı adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Aya Triada Manastırı adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Aya Triada Manastırı için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Heybeliada (Prenstur); Heybeliada (Mavi Marmara); Heybeliada (Şehir Hatları).

Aya Triada Manastırı adresine Vapur, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Vapur: BOSTANCI - ADALAR, KARTAL - BÜYÜKADA - HEYBELIADA.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Aya Triada Manastırı için yol tarifi alın.

Aya Triada Manastırı adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle İstanbul konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Aya Triada Manastırı
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Aya Triada Manastırı konumuna ulaşmak daha kolay!