Aya Yani Kilisesi, İstanbul, nerede, Vapur, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

İstanbul konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Aya Yani Kilisesi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Aya Yani Kilisesi - yakınından geçen güzergahları var - Vapur: ADALAR, BOSTANCI - ADALAR.

Sorular & Cevaplar

Aya Yani Kilisesi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Aya Yani Kilisesi konumuna en yakın duraklar:

  • Burgazada (Mavi Marmara) 167 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi.
  • Burgazada (Şehir Hatları) 301 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi.

Hangi Vapur hatları Aya Yani Kilisesi yakınından geçiyor?

Bu Vapur hatları Aya Yani Kilisesi yakınından geçiyor: ADALAR, BOSTANCI - ADALAR.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

İstanbul şehrinde Aya Yani Kilisesi konumuna Toplu Taşıma

İstanbul, Türkiye'deki Aya Yani Kilisesi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Aya Yani Kilisesi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Aya Yani Kilisesi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Aya Yani Kilisesi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Burgazada (Mavi Marmara); Burgazada (Şehir Hatları).

Aya Yani Kilisesi adresine Vapur, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Vapur: ADALAR, BOSTANCI - ADALAR.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Aya Yani Kilisesi için yol tarifi alın.

Aya Yani Kilisesi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle İstanbul konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Aya Yani Kilisesi
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Aya Yani Kilisesi konumuna ulaşmak daha kolay!