Aya Yorgi Manastırı, İstanbul, nerede, Vapur, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara
Aya Yorgi Manastırı, İstanbul Görüntüler telif hakkına tabi olabilir. Wiki'de daha detaylı bilgi edinin

İstanbul konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Aya Yorgi Manastırı konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Aya Yorgi Manastırı - yakınından geçen güzergahları var - Vapur: BOSTANCI - ADALAR, KARTAL - BÜYÜKADA - HEYBELIADA.

Sorular & Cevaplar

Hangi Vapur hatları Aya Yorgi Manastırı yakınından geçiyor?

Bu Vapur hatları Aya Yorgi Manastırı yakınından geçiyor: BOSTANCI - ADALAR, KARTAL - BÜYÜKADA - HEYBELIADA.

Aya Yorgi Manastırı, İstanbul Görüntüler telif hakkına tabi olabilir. Wiki'de daha detaylı bilgi edinin
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

İstanbul şehrinde Aya Yorgi Manastırı konumuna Toplu Taşıma

İstanbul, Türkiye'deki Aya Yorgi Manastırı adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Aya Yorgi Manastırı adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Aya Yorgi Manastırı adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Aya Yorgi Manastırı adresine Vapur, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Vapur: BOSTANCI - ADALAR, KARTAL - BÜYÜKADA - HEYBELIADA.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Aya Yorgi Manastırı için yol tarifi alın.

Aya Yorgi Manastırı adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle İstanbul konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Aya Yorgi Manastırı
Aya Yorgi Manastırı Aya Yorgi Manastırı, Büyükada'da yer alan manastır. Patrikhane kayıtlarından elde edilen bilgilere göre Aya Yorgi Manastırı'nın inşa ediliş tarihi 1751'dir. Bu tarihte inşa edilmiş olan küçük kilise, şapel ve dua yeri eski kilise olarak bilinir ve iki katlı, kiremit örtülü küçük bir yapıdır. Tepede çan kulesinin arkasındaki kesme taştan yapılmış olan kilise ise yeni Aya Yorgi Kilisesi'dir ve 1905 yılında inşa edilmiş, 1909 yılında kullanıma açılmıştır.
Aya Yorgi Manastırı nerede, toplu taşıma ile nasıl gidilir - Yer hakkında bilgi
Görüntüler telif hakkına tabi olabilir. Wiki'de daha detaylı bilgi edinin
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Aya Yorgi Manastırı konumuna ulaşmak daha kolay!