Ayazma Sokak ve 116.Sokak kesişimi, Çekmekoy, nerede, Otobüs veya Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Çekmekoy konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Ayazma Sokak ve 116.Sokak kesişimi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Ayazma Sokak ve 116.Sokak kesişimi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Ayazma Sokak ve 116.Sokak kesişimi konumuna en yakın duraklar:
    • Saray Caddesi - Çekmeköy 339 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • Alemdağ - Çekmeköy 378 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
    • Reşadiye Caddesi - Çekmeköy 507 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Ayazma Sokak ve 116.Sokak kesişimi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Çekmekoy, Türkiye'de Ayazma Sokak ve 116.Sokak kesişimi konumuna nasıl gidileceğini mi arıyorsunuz? Moovit, sizi oraya götürecek en hızlı rotayı ve en kısa zamanı gösterir. En son seferi görmek veya rotanızı harita üzerinde planlamak veya istediğiniz yere en yakın toplu taşıma durağını bulmak için Moovit Uygulamasına veya Moovit Web Sitesine göz atın. Ziyaret etmek istediğiniz belirli bir kavşak varsa, caddenin veya yolun adresini yazın ve Moovit yolculuğunuzu planlamanıza yardımcı olsun.

Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Otobüs veya Metro sizi Ayazma Sokak ve 116.Sokak kesişimi'na götürebilir. Aşağıdaki hat ve güzergahların bu konuma yakın durakları bulunuyor - Otobüs: 14A, 522.

Ayazma Sokak ve 116.Sokak kesişimi konumuna en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın duraklar ve istasyonlar şunlar: Saray Caddesi - Çekmeköy; Alemdağ - Çekmeköy; Reşadiye Caddesi - Çekmeköy.

Bireysel otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yok. Moovit, en iyi otobüs saatini veya tren saatini bulmanıza yardımcı olan hepsi bir arada en iyi toplu taşıma uygulamasıdır. Ayazma Sokak ve 116.Sokak kesişimi için canlı yol tarifini takip etmek için Moovit Uygulamasını indirin.

Ayazma Sokak ve 116.Sokak kesişimi adresine gitmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle Çekmekoy konumundaki kullanıcılar da dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor.

Ayazma Sokak ve 116.Sokak kesişimi, Çekmekoy
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası