Ayedaş, İstanbul, nerede, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

İstanbul konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Ayedaş konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Ayedaş - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: Otobüs - 131H, Otobüs - 14ŞB, Otobüs - 522B, Otobüs - 9Ş.

Sorular & Cevaplar

Ayedaş konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Ayedaş konumuna en yakın duraklar:

  • Hamza Yerlikaya Blv. - Ümraniye 400 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi.
  • N. Fazil Kisakürek - Ümraniye 429 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi.
  • Çekmeköy Sapaği - Ümraniye 463 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi.
  • Dudullu - Ümraniye 535 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi.
  • Çekmeköy Yolu - Ümraniye 584 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Ayedaş yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Ayedaş yakınından geçiyor: Otobüs - 131H, Otobüs - 14ŞB, Otobüs - 522B, Otobüs - 9Ş.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

İstanbul şehrinde Ayedaş konumuna Toplu Taşıma

İstanbul, Türkiye'deki Ayedaş adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Ayedaş adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Ayedaş adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Ayedaş için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Hamza Yerlikaya Blv. - Ümraniye; N. Fazil Kisakürek - Ümraniye; Çekmeköy Sapaği - Ümraniye; Dudullu - Ümraniye; Çekmeköy Yolu - Ümraniye.

Ayedaş adresine Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: Otobüs - 131H, Otobüs - 14ŞB, Otobüs - 522B, Otobüs - 9Ş.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Ayedaş için yol tarifi alın.

Ayedaş adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle İstanbul konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Ayedaş, İstanbul
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Ayedaş konumuna ulaşmak daha kolay!