Büyük Çamlık Sokak, Adalar, nerede, Vapur, Otobüs veya Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Adalar konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Büyük Çamlık Sokak konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Büyük Çamlık Sokak konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Büyük Çamlık Sokak konumuna en yakın duraklar:
    • Burgazada 561 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi
    • Burgazada (Mavi Marmara) 565 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi
Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 83'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Adalar, Türkiye Büyük Çamlık Sokak için yol tarifine mi ihtiyacınız var?

Moovit ile çok kolay. Canlı yol tarifleri, varış saatleri, güncellenmiş tarifeler ve sokak haritamızla yolunuzu bulmak için sokak adresinizi Moovit’in seyahat planlayıcısına girin.

Büyük Çamlık Sokak konumuna en yakın sokakları ve durakları görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Oraya gitmek için belirli bir ulaşım aracı mı arıyorsunuz?Vapur, Otobüs veya Metro ve diğer seçenekleri, Büyük Çamlık Sokak konumuna giderken kullanabilirsiniz. Hedefinize yakın bir yerden geçen hatların listesi - Vapur: BOSTANCI - ADALAR, EMINÖNÜ - KADIKÖY - ADALAR - BOSTANCI.

Alternatif durak veya istasyon mu arıyorsunuz? Aşağıdaki listeden Büyük Çamlık Sokak konumuna en yakın durak ve istasyonlardan birini seçin: Burgazada; Burgazada (Mavi Marmara).

Ayrı ayrı otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yok. Moovit, en iyi otobüs saatini ve doğru tren saatini bulmanıza yardımcı olacak hepsi bir arada toplu taşıma uygulamanızdır. Adalar konumundaki yolcular dahil olmak üzere, dünya genelinde 250 milyon kullanıcı, Moovit'e toplu taşıma ihtiyaçları için güveniyor. Google Play Store ve Apple App Store'un bize neden en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak seçtiğini kontrol edin.

Büyük Çamlık Sokak, Adalar

Adalar'da Büyük Çamlık Sokak konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası