BG KINGBOXING ACADEMY, Athens, nerede, Otobüs, Tren veya Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Athens konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden BG KINGBOXING ACADEMY konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

BG KINGBOXING ACADEMY konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • BG KINGBOXING ACADEMY konumuna en yakın duraklar:
  • 19η Φυλης 169 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • 18η Φυλης 195 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • 20η Φυλης 404 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
  • 17η Φυλης 475 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi
  • Δημαρχειου 536 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları BG KINGBOXING ACADEMY yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Athens, Yunanistan'deki BG KINGBOXING ACADEMY adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile BG KINGBOXING ACADEMY adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak BG KINGBOXING ACADEMY adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

BG KINGBOXING ACADEMY için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: 19η Φυλης; 18η Φυλης; 20η Φυλης; 17η Φυλης; Δημαρχειου.

BG KINGBOXING ACADEMY adresine Otobüs, Tren veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Tren: Tren - Π2Α, Tren - Π2Β, Tren - Π3; Otobüs: Otobüs - 713, Otobüs - Β12.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca BG KINGBOXING ACADEMY için yol tarifi alın.

BG KINGBOXING ACADEMY adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Athens konumundaki kullanıcılar dahil 300 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

BG KINGBOXING ACADEMY
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası