BIG, Porto Alegre Region, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Porto Alegre Region konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden BIG konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

BIG konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • BIG konumuna en yakın duraklar:
  • Avenida Vasco Da Gama, 61 201 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • Rua Quinze De Novembro, 142 254 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
  • Rua Quinze De Novembro, 16-38 346 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
  • Avenida João Corrêa, 440 434 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
  • Avenida João Corrêa, 154 499 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi
Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Porto Alegre Region, Brezilya'deki BIG adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile BIG adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak BIG adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

BIG için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Avenida Vasco Da Gama; Rua Quinze De Novembro; Rua Quinze De Novembro; Avenida João Corrêa; Avenida João Corrêa.

BIG adresine Otobüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: R705 TAQUARA / SÃO LEOPOLDO, R721 TAQUARA / NOVO HAMBURGO.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca BIG için yol tarifi alın.

BIG adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Porto Alegre Region konumundaki kullanıcılar dahil 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

BIG

Porto Alegre Region'da BIG konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası