Banu Sokak ve Doğukan Sokak kesişimi, Tuzla, nerede, Otobüs, Metro, Tren veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Tuzla konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Banu Sokak ve Doğukan Sokak kesişimi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Banu Sokak ve Doğukan Sokak kesişimi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Banu Sokak ve Doğukan Sokak kesişimi konumuna en yakın duraklar:
    • Şifalı Sular - Tuzla 292 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • Tuzla Belediyesi - Tuzla 371 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Banu Sokak ve Doğukan Sokak kesişimi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Tuzla, Türkiye'de Banu Sokak ve Doğukan Sokak kesişimi yakınında duran Otobüs, Metro, Tren veya Minibüs / Dolmuş güzergahı mı arıyorsunuz?

Moovit, hedefinize en yakın durak veya istasyona sizi yönlendirir. Banu Sokak ve Doğukan Sokak kesişimi konumuna en yakın durakların listesine göz atın: Şifalı Sular - Tuzla; Tuzla Belediyesi - Tuzla.

Banu Sokak ve Doğukan Sokak kesişimi adresine gitmek için binebileceğiniz toplu taşıma seçenekleri Otobüs, Metro, Tren veya Minibüs / Dolmuş. Hedefinize yakın bir yerden geçen bu hatlar arasından seçim yapın - Otobüs: 130A, 133T, KM12, KM13.

Moovit, istediğiniz caddeye veya kavşağa zamanında ulaşmanızı sağlayacak en iyi rotaları saatleri gösterir. Gelecek varış saatlerini bulun ve Moovit Uygulaması ile Banu Sokak ve Doğukan Sokak kesişimi için canlı yol tarifini izleyin. Tren saatini öğrenmek için tren uygulamasını otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulamasını yüklemenize gerek yoktur. Moovit, gitmeniz gereken yere ulaşmanıza yardımcı olan hepsi bir arada toplu taşıma uygulamasıdır. Google Play Store ve Apple App Store'un neden en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi önerdiğini görmek için Moovit'i indirin.

Banu Sokak ve Doğukan Sokak kesişimi, Tuzla
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası