Batidos Naturales, Alajuela, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Alajuela konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Batidos Naturales konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Batidos Naturales konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • Batidos Naturales konumuna en yakın duraklar:
  • Supermercado Jumbo (Calle Ancha / Av.10) 236 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
  • Parque Juan Santamaría (Av.4, C.0-2) 244 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
  • Gasolinera Delta (Radial Francisco Orlich) 264 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
  • Central Autobusera Del Norte (Radial Francisco Orlich) 311 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
  • Parque Juan Santamaría (Av.2, C.0-2) 361 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Alajuela, Kosta Rika'deki Batidos Naturales adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Batidos Naturales adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Batidos Naturales adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Batidos Naturales için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Supermercado Jumbo (Calle Ancha / Av.10); Parque Juan Santamaría (Av.4; Gasolinera Delta (Radial Francisco Orlich); Central Autobusera Del Norte (Radial Francisco Orlich); Parque Juan Santamaría (Av.2.

Batidos Naturales adresine Otobüs veya Tren ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Tren: TREN INTERURBANO (ALAJUELA - HEREDIA - SAN JOSÉ); Otobüs: 200 ALAJUELA VÍA HEREDIA, 200 MB ALAJUELA, 233 ALAJUELA.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Batidos Naturales için yol tarifi alın.

Batidos Naturales adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Alajuela konumundaki kullanıcılar dahil 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Batidos Naturales, Alajuela

Alajuela'da Batidos Naturales konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası