Bedlam Theatre, Edinburgh, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Edinburgh konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Bedlam Theatre konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Bedlam Theatre konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Bedlam Theatre konumuna en yakın duraklar:
    • Bristo Place, Old Town 36 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
    • Chambers Street, Old Town 107 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • Lauriston Place, South Side 118 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • National Museum Of Scotland, Old Town 161 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi

Hangi Tren hatları Bedlam Theatre yakınından geçiyor?

Hangi Otobüs hatları Bedlam Theatre yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Edinburgh, Birleşik Krallık'deki Bedlam Theatre adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Bedlam Theatre adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Bedlam Theatre adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Bedlam Theatre için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Bristo Place; Chambers Street; Lauriston Place; National Museum Of Scotland.

Bedlam Theatre adresine Otobüs veya Tren ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Tren: SCOTRAIL; Otobüs: 300, 41, 47.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Bedlam Theatre için yol tarifi alın.

Bedlam Theatre adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Edinburgh konumundaki kullanıcılar dahil 300 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Bedlam Theatre, Edinburgh
Bedlam Theatre, Edinburgh Bedlam Theatre is a fully operational, 90 seat theatre housed in a former Neogothic church at the foot of George IV Bridge in central Edinburgh. It is owned by the University of Edinburgh, and notable for being the oldest student-run theatre in Britain. During the summer, Bedlam Fringe is run as a separate enterprise, Bedlam being a long-standing Edinburgh Fringe venue. Outwith Fringe, Bedlam is run by and home to the Edinburgh University Theatre Company (EUTC), who are so associated with the building that its members are often termed "Bedlamites", though the EUTC can and has staged performances in other venues since moving into Bedlam Theatre. Bedlam and the EUTC have hosted Edinburgh's longest running improvised comedy troupe, The Improverts, since their inception.
Bedlam Theatre nerede, toplu taşıma ile nasıl gidilir - Yer hakkında bilgi
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası