Ben & Jerry's, San Juan Antiguo, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

San Juan Antiguo konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Ben & Jerry's konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Ben & Jerry's konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Ben & Jerry's konumuna en yakın duraklar:
    • Muelle De Viejo San Juan 856 metre uzaklıkta, 12 dk yürüme mesafesi
    • Terminal Covadonga San Juan 1112 metre uzaklıkta, 15 dk yürüme mesafesi
Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 83'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

San Juan Antiguo, Porto Riko'de Ben & Jerry's adresine yol tarifi mi arıyorsunuz?

Moovit ile Ben & Jerry's konumuna gitmek artık daha kolay. Moovit Mobil Uyuglaması veya Moovit Web App'i kullanarak en yakın durağı bulun ve yol tarifi alın.

Otobüs, hedefinize ulaşmak için kullanabileceğiniz toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma hatları Ben & Jerry's yakınından geçiyorlar - Otobüs: Otobüs - E10, Otobüs - T3, Otobüs - T5.

Gideceğiniz yere yakın bir durak mı arıyorsunuz? Bu alternatifleri deneyin: Muelle De Viejo San Juan; Terminal Covadonga San Juan.

Otobüs saatini kontrol etmek için belirli bir otobüs uygulaması kullanıyor musunuz? Ve metro için farklı bir metro uygulaması? Moovit ile tüm toplu taşıma seçeneklerinizi kullanımı kolay ve ücretsiz tek bir uygulamada sunuyoruz.

Moovit, en güncel saatlerle Ben & Jerry's için en hızlı yol tariflerini bulmanıza yardımcı olur. Canlı adım adım yol tarifleri, gerçek zamanlı saat tahminleri ve hangi aracın sizi en kısa sürede Ben & Jerry's adresine götüreceğini öğrenmek için için uygulamayı indirin. Google Play Store ve Apple App Store'un neden en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi önerdiğini görmek için Moovit'i indirin.

Ben & Jerry's, San Juan Antiguo
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası