Ana içeriğe geç

Bilecik Toplu Taşıma ile Yol Tarifi

Bilecik Şehrinin En Popüler Kentsel Mobilite Uygulaması
Tüm yerel mobilite seçenekleri tek bir uygulamada
qrcode-img

Minibüs / dolmuş şirketleri

Bilecik'da toplu taşıma ile nasıl gidilir!

Bilecik şehrinde seyahat etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Herhangi bir okul, AVM, kafe, hastane veya sokağa ya da önemli bir toplu taşıma durağına adım adım yol tarifi. Ayrıntılı güzergahları görüntüle, otobüs saatlerini ve servis bildirimlerini kontrol et böylece Bilecik'da herhangi bir yere kaybolmadan nasıl gideceğini keşfet.

Bilecik'da herhangi bir yere giderken Moovit'in İnme Zamanı Bildirimleri ile Canlı Yol Tarifi'ni kullanarak nereye ne kadar yürümen gerektiğini, otobüsü ne kadar bekleyeceğini ve otobüse binince kaç durak sonra ineceğini tam olarak bilirsin. Moovit, inme zamanı geldiğinde seni uyarır - sürekli durağı kaçıracağım diye tedirgin olmaya gerek yok

Bilecik'da toplu taşımayı nasıl kullanacağınızı veya Bilecik'da toplu taşıma için nasıl ödeme yapacağınızı mı merak ediyorsunuz? Moovit toplu taşıma uygulaması, toplu taşımayla yolunuzu kolayca ve minimum maliyetle yönlendirmenize yardımcı olabilir. Toplu taşıma ücretlerini, bilet fiyatlarını ve maliyetleri içerir. Bilecik toplu taşıma hatlarının haritasını mı arıyorsunuz? Moovit toplu taşıma uygulaması, tüm Minibüs / Dolmuş güzergahları ve duraklarıyla birlikte Bilecikdaki tüm toplu taşıma haritalarını etkileşimli bir harita üzerinde gösterir.

Bilecik 1 farklı ulaşım aracına sahip: Minibüs / Dolmuş, farklı şirketler tarafından işletiliyor: Bilecik Belediyesi

Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası