Bolivar, Distrito Federal, nerede, Colectivo, Subte veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Distrito Federal konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Bolivar konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Bolivar konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • Bolivar konumuna en yakın duraklar:
  • Bolívar X Adolfo Alsina 18 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
  • Av. Presidente Julio A. Roca X Hipólito Yrigoyen 25 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
  • Pza De Mayo 25 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
  • Av Pres. Roca 523 31 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
  • Avenida Hipólito Yrigoyen 500 57 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi

Hangi Subte hatları Bolivar yakınından geçiyor?

Hangi Tren hatları Bolivar yakınından geçiyor?

Hangi Colectivo hatları Bolivar yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Distrito Federal, Arjantin'de Bolivar konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

Bolivar durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Colectivo, Subte veya Tren istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Distrito Federal konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Colectivo, Subte veya Tren durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi Bolivar durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya Bolivar durağına en yakın alternatif durakları bulun. Bolivar için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: Bolívar X Adolfo Alsina; Av. Presidente Julio A. Roca X Hipólito Yrigoyen; Pza De Mayo; Av Pres. Roca 523; Avenida Hipólito Yrigoyen 500.

Hedefinize ulaşmak için Colectivo, Subte veya Tren güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Bolivar yakınından geçiyor - Subte: A, D; Tren: MITRE, SARMIENTO; Colectivo: 105A, 24A, 29A, 86.

Bolivar konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Distrito Federal konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

Bolivar, Distrito Federal

Distrito Federal'da Bolivar konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası