Budaörsi Városháza, Budaörs, nerede, Otobüs, Hafif Raylı veya Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Budaörs konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Budaörsi Városháza konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Budaörsi Városháza konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • Budaörsi Városháza konumuna en yakın duraklar:
  • Budaörs, Városháza 87 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
  • Bretzfeld Utca 100 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
  • Lévai Utca 273 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
  • Kötő Utca 329 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
  • Gimnázium 431 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Budaörsi Városháza yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Budaörs, Macaristan'deki Budaörsi Városháza adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Budaörsi Városháza adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Budaörsi Városháza adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Budaörsi Városháza için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Budaörs, Városháza; Bretzfeld Utca; Lévai Utca; Kötő Utca; Gimnázium.

Budaörsi Városháza adresine Otobüs, Hafif Raylı veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: Otobüs - 140A, Otobüs - 240.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Budaörsi Városháza için yol tarifi alın.

Budaörsi Városháza adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Budaörs konumundaki kullanıcılar dahil 300 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Budaörsi Városháza, Budaörs
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası