C674 九澳油庫 T. De Combustíveis Do P. De Ká-Hó, Macau, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Macau konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden C674 九澳油庫 T. De Combustíveis Do P. De Ká-Hó konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

C674 九澳油庫 T. De Combustíveis Do P. De Ká-Hó konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • C674 九澳油庫 T. De Combustíveis Do P. De Ká-Hó konumuna en yakın duraklar:
    • C685 聖路濟亞中心 Centro De Santa Lucia 335 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • C673 九澳聖若瑟學校 Escola De S. José De Ká-Hó 1088 metre uzaklıkta, 15 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları C674 九澳油庫 T. De Combustíveis Do P. De Ká-Hó yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Macau, Makao'de hangi toplu taşıma hatları C674 九澳油庫 T. De Combustíveis Do P. De Ká-Hó durağından geçiyor ve yakınında duruyor?

Moovit, C674 九澳油庫 T. De Combustíveis Do P. De Ká-Hó yakınında duran hatların en hızlı rotasını ve en güncel saatlerini bulmanıza yardımcı olur. Moovit, hedefinize en yakın durakları ve istasyonları gösterir. C674 九澳油庫 T. De Combustíveis Do P. De Ká-Hó için en yakın durakların listesine göz atın: C685 聖路濟亞中心 Centro De Santa Lucia; C673 九澳聖若瑟學校 Escola De S. José De Ká-Hó.

Diğer toplu taşıma seçeneklerini görmek ister misiniz? Otobüs, C674 九澳油庫 T. De Combustíveis Do P. De Ká-Hó adresine gitmek için kullanabileceğiniz olası toplu ulaşım seçenekleridir.Hedefinize yakın bir yerden geçen bu hatlar arasından seçim yapın - Otobüs: 21A.

Ayrıca, C674 九澳油庫 T. De Combustíveis Do P. De Ká-Hó için canlı yol tariflerini bulabilir veya Moovit Uygulamasını indirerek yakınınızdaki en yakın otobüs durağına veya Otobüs istasyonuna bakabilirsiniz.

Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, gitmek istediğiniz yere sizi götüren, tüm toplu taşıma araçlarını bir arada sunan ulaşım uygulamasıdır.

Moovit'i deneyin ve Google Play Store ve Apple App Store'un neden en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi önerdiğini görün.

C674 九澳油庫 T. De Combustíveis Do P. De Ká-Hó

Macau'da C674 九澳油庫 T. De Combustíveis Do P. De Ká-Hó konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası