Ca. Mártires, Lima, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Lima konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Ca. Mártires konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Ca. Mártires konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Ca. Mártires konumuna en yakın duraklar:
    • Ca. Mártires 24 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
    • Mateo Pumacahua 66 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
    • Ca. Pumacahua 230 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • José Olaya 302 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Ca. Mártires yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Lima, Peru'de Ca. Mártires konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

Ca. Mártires durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Lima konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi Ca. Mártires durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya Ca. Mártires durağına en yakın alternatif durakları bulun. Ca. Mártires için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: Ca. Mártires; Mateo Pumacahua; Ca. Pumacahua; José Olaya.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Ca. Mártires yakınından geçiyor - Otobüs: 7607, AS07.

Ca. Mártires konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Lima konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

Ca. Mártires

Lima'da Ca. Mártires konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası