Calea Bucureștilor ve Strada Eforie kesişimi, Pantelimon, nerede, Otobüs, Metro, Tramvay veya Troleybüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Pantelimon konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Calea Bucureștilor ve Strada Eforie kesişimi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Hangi Metro hatları Calea Bucureștilor ve Strada Eforie kesişimi yakınından geçiyor?

Hangi Otobüs hatları Calea Bucureștilor ve Strada Eforie kesişimi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Pantelimon, Romanya'de Calea Bucureștilor ve Strada Eforie kesişimi yakınında duran Otobüs, Metro, Tramvay veya Troleybüs güzergahı mı arıyorsunuz?

Calea Bucureștilor ve Strada Eforie kesişimi adresine gitmek için binebileceğiniz toplu taşıma seçenekleri Otobüs, Metro, Tramvay veya Troleybüs. Hedefinize yakın bir yerden geçen bu hatlar arasından seçim yapın - Metro: M1; Otobüs: 547.

Moovit, istediğiniz caddeye veya kavşağa zamanında ulaşmanızı sağlayacak en iyi rotaları saatleri gösterir. Gelecek varış saatlerini bulun ve Moovit Uygulaması ile Calea Bucureștilor ve Strada Eforie kesişimi için canlı yol tarifini izleyin. Tren saatini öğrenmek için tren uygulamasını otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulamasını yüklemenize gerek yoktur. Moovit, gitmeniz gereken yere ulaşmanıza yardımcı olan hepsi bir arada toplu taşıma uygulamasıdır. Google Play Store ve Apple App Store'un neden en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi önerdiğini görmek için Moovit'i indirin.

Calea Bucureștilor ve Strada Eforie kesişimi, Pantelimon

Pantelimon'da Calea Bucureștilor ve Strada Eforie kesişimi konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası