Calle Arturo Valle ve Nisthaus kesişimi, El Alto, nerede, Minibüs / Dolmuş veya Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

El Alto konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Calle Arturo Valle ve Nisthaus kesişimi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Calle Arturo Valle ve Nisthaus kesişimi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Calle Arturo Valle ve Nisthaus kesişimi konumuna en yakın duraklar:
    • Plaza De La Libertad 711 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi
    • Plaza La Paz 981 metre uzaklıkta, 13 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Calle Arturo Valle ve Nisthaus kesişimi yakınından geçiyor?

Hangi Minibüs / Dolmuş hatları Calle Arturo Valle ve Nisthaus kesişimi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 83'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Calle Arturo Valle ve Nisthaus kesişimi konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Yol tarifi alın ve Moovit Uygulaması veya Moovit Web Sayfasını kullanarak en yakın durağı bulun. Gideceğiniz yere yakın bir toplu taşıma durağı mı arıyorsunuz? Bu alternatiflere göz atın: Plaza De La Libertad; Plaza La Paz.

Gitmek istediğiniz kavşağın adını hatırlayamıyor musunuz? Her iki sokağı da yazın ve Moovit sizi oraya götürecek en uygun rotayı ve saatleri bulacaktır.

Favori toplu taşıma aracınız hangisi? Minibüs / Dolmuş veya Otobüs, hedefinize ulaşmak için kullanılabilecek toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma seçeneklerinin Calle Arturo Valle ve Nisthaus kesişimi yakınında duran rotaları vardır: Otobüs: KALAJAHUIRA; Minibüs / Dolmuş: AMARILLA, AZUL.

Rotanızda nereye gideceğinizi veya en yakın yolları nerede bulacağınızı bilmiyor musunuz? Son sefer saatlerini, gerçek zamanlı adım adım yol tariflerini, tahmini canlı varış sürelerini görmek ve Calle Arturo Valle ve Nisthaus kesişimi konumuna gitmek için en iyi caddenin nerede olduğunu görmek için Moovit Uygulamasını indirin.

Tren saatini öğrenmek için tren uygulamasını otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulamasını yüklemenize gerek yoktur. Moovit,El Alto için ihtiyacınız olan tüm toplu taşıma bilgilerini size sağlar. Bu yüzden Google Play Store ve Apple App Store'un bizi en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi öneriyor.

Calle Arturo Valle ve Nisthaus kesişimi, El Alto

El Alto'da Calle Arturo Valle ve Nisthaus kesişimi konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası