Cea Cadarache, Saint-Paul-Lès-Durance, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Saint-Paul-Lès-Durance konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Cea Cadarache konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Cea Cadarache konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Cea Cadarache konumuna en yakın duraklar:
    • Saint-Paul-Lez-Durance Cea Cardache 221 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Cea Cadarache yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 88'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Saint-Paul-Lès-Durance, Fransa'de Cea Cadarache konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

Cea Cadarache durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Saint-Paul-Lès-Durance konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi Cea Cadarache durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya Cea Cadarache durağına en yakın alternatif durakları bulun. Cea Cadarache için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: Saint-Paul-Lez-Durance Cea Cardache.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Cea Cadarache yakınından geçiyor - Otobüs: 152, LER 26.

Cea Cadarache konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Saint-Paul-Lès-Durance konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 350 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

Cea Cadarache, Saint-Paul-Lès-Durance
Cea Cadarache, Saint-Paul-Lès-Durance Le centre d'études de Cadarache est le plus grand centre de recherche et développement en Europe sur l'énergie nucléaire (la fission et la fusion), les nouvelles technologies de l'énergie et la biologie végétale. Il comprend 19 installations nucléaires de base (INB) et une installation de base secrète (INBS) et emploie en moyenne 5000 personnes1 dont 2 400 salariés du CEA. Le reste de l'effectif est constitué d'agents d’AREVA, de l'Institut de radioprotection et de sûreté nucléaire (IRSN), et de celui des divers sous-traitants. En outre, le CEA reçoit environ 9 000 visiteurs par an ainsi que 700 stagiaires universitaires et scolaires. Cadarache est situé sur un site de 1 625 hectares (dont 867 clôturés) au confluent du Verdon et de la Durance, sur la commune de Saint-Paul-lès-Durance dans les Bouches-du-Rhône, à une quarantaine de kilomètres au nord d'Aix-en-Provence, aux confins de trois autres départements (Alpes-de-Haute-Provence, Var et Vaucluse). Les activités du centre du CEA/Cadarache sont réparties autour de plusieurs plates-formes de recherche et développement sur l’énergie nucléaire (fission et fusion) mais aussi sur les énergies alternatives aux énergies fossiles (biomasse, bioénergie, solaire photovoltaïque et thermodynamique) et les études sur l'écophysiologie végétale et la microbiologie. Le budget du CEA Cadarache est de l'ordre de 400 millions d'euros annuels (hors masse salariale), majoritairement dépensés en région Provence-Alpes-Côte d'Azur[réf. nécessaire].
Cea Cadarache nerede, toplu taşıma ile nasıl gidilir - Yer hakkında bilgi
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası