Cedros De Villa, Chorrillos, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Chorrillos konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Cedros De Villa konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Cedros De Villa konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • Cedros De Villa konumuna en yakın duraklar:
  • Alameda Sur, 20 81 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
  • Avenida Alameda Sur, 1213 106 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
  • Marquez De Corpac, 5 117 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
  • Los Cedros 130 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
  • Cedros De Villa‎ 149 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Cedros De Villa yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Chorrillos, Peru'de Cedros De Villa konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

Cedros De Villa durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Chorrillos konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi Cedros De Villa durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya Cedros De Villa durağına en yakın alternatif durakları bulun. Cedros De Villa için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: Alameda Sur; Avenida Alameda Sur; Marquez De Corpac; Los Cedros; Cedros De Villa‎.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Cedros De Villa yakınından geçiyor - Otobüs: 7501, 7606.

Cedros De Villa konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Chorrillos konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

Cedros De Villa, Chorrillos

Chorrillos'da Cedros De Villa konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası