Central Bus Station Jerusalem, ירושלים, nerede, Otobüs veya Hafif Raylı ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

ירושלים konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Central Bus Station Jerusalem konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Central Bus Station Jerusalem konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Central Bus Station Jerusalem konumuna en yakın duraklar:
    • תחנה מרכזית/יפו 71 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi

Hangi Hafif Raylı hatları Central Bus Station Jerusalem yakınından geçiyor?

Hangi Otobüs hatları Central Bus Station Jerusalem yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

ירושלים, İsrail'deki Central Bus Station Jerusalem adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Central Bus Station Jerusalem adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Central Bus Station Jerusalem adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Central Bus Station Jerusalem için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: תחנה מרכזית/יפו.

Central Bus Station Jerusalem adresine Otobüs veya Hafif Raylı ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Hafif Raylı: 1; Otobüs: 113, 156, 31, 403, 462, 74.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Central Bus Station Jerusalem için yol tarifi alın.

Central Bus Station Jerusalem adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle ירושלים konumundaki kullanıcılar dahil 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Central Bus Station Jerusalem, ירושלים

ירושלים'da Central Bus Station Jerusalem konumuna en yakın duraklar

ירושלים konumunda Central Bus Station Jerusalem için en yakın Otobüs durakları
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası