Centro Comercial San Rafael, Suba, nerede, SITP veya Transmilenio ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Suba konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Centro Comercial San Rafael konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Centro Comercial San Rafael konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Centro Comercial San Rafael konumuna en yakın duraklar:
    • Urbanización Colina Norte II (Ac 134 - Kr 57) 285 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • Parque Comercial La Colina 138 (Ac 138 - Kr 55) 525 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi
    • Br. Colina Campestre I Sector (Ac 134 - Kr 57) 553 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi
    • Br. Prado Veraniego Norte - La Hacienda (Ac 134 - Kr 55a) 793 metre uzaklıkta, 11 dk yürüme mesafesi

Hangi SITP hatları Centro Comercial San Rafael yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Suba, Kolombiya'deki Centro Comercial San Rafael adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Centro Comercial San Rafael adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Centro Comercial San Rafael adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Centro Comercial San Rafael için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Urbanización Colina Norte II (Ac 134 - Kr 57); Parque Comercial La Colina 138 (Ac 138 - Kr 55); Br. Colina Campestre I Sector (Ac 134 - Kr 57); Br. Prado Veraniego Norte - La Hacienda (Ac 134 - Kr 55a).

Centro Comercial San Rafael adresine SITP veya Transmilenio ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - SITP: 107B, 19-2, C77, T13.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Centro Comercial San Rafael için yol tarifi alın.

Centro Comercial San Rafael adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Suba konumundaki kullanıcılar dahil 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Centro Comercial San Rafael, Suba

Suba'da Centro Comercial San Rafael konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası