Chairil Anwar 3, Kota Bekasi, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Kota Bekasi konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Chairil Anwar 3 konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Chairil Anwar 3 konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • Chairil Anwar 3 konumuna en yakın duraklar:
  • Chairil Anwar 3a 27 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
  • Semut Batu 1 148 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
  • Chairil Anwar 2 320 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
  • Chairil Anwar 2a 330 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
  • 4 Jalan Chairil Anwar. Bekasi Timur. Kota Bekasi 338 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi

Hangi Tren hatları Chairil Anwar 3 yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Kota Bekasi, Endonezya'de Chairil Anwar 3 konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

Chairil Anwar 3 durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs veya Tren istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Kota Bekasi konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs veya Tren durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi Chairil Anwar 3 durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya Chairil Anwar 3 durağına en yakın alternatif durakları bulun. Chairil Anwar 3 için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: Chairil Anwar 3a; Semut Batu 1; Chairil Anwar 2; Chairil Anwar 2a; 4 Jalan Chairil Anwar. Bekasi Timur. Kota Bekasi.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs veya Tren güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Chairil Anwar 3 yakınından geçiyor - Tren: BIRU; Otobüs: AC05A, BOGOR - CILEUNGSI - BEKASI, TANGERANG - BEKASI.

Chairil Anwar 3 konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Kota Bekasi konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

Chairil Anwar 3, Kota Bekasi

Kota Bekasi'da Chairil Anwar 3 konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası