Chuquiaguillo Calle 3, La Paz, nerede, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

La Paz konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Chuquiaguillo Calle 3 konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Chuquiaguillo Calle 3 konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Chuquiaguillo Calle 3 konumuna en yakın duraklar:
    • Señor De La Exaltacion 261 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • Señor De La Exaltación 307 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • Cancha Chuquiaguillo 438 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
    • Pesque P Jnku 549 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Chuquiaguillo Calle 3 yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

La Paz, Bolivya'de Chuquiaguillo Calle 3 konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

Chuquiaguillo Calle 3 durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs veya Minibüs / Dolmuş istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya La Paz konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs veya Minibüs / Dolmuş durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi Chuquiaguillo Calle 3 durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya Chuquiaguillo Calle 3 durağına en yakın alternatif durakları bulun. Chuquiaguillo Calle 3 için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: Señor De La Exaltacion; Señor De La Exaltación; Cancha Chuquiaguillo; Pesque P Jnku.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs veya Minibüs / Dolmuş güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Chuquiaguillo Calle 3 yakınından geçiyor - Otobüs: KALAJAUIRA.

Chuquiaguillo Calle 3 konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti La Paz konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

Chuquiaguillo Calle 3, La Paz
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası