Cihangir Mahallesi - Avcılar, Avcilar, nerede, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Avcilar konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Cihangir Mahallesi - Avcılar konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Cihangir Mahallesi - Avcılar konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Cihangir Mahallesi - Avcılar konumuna en yakın duraklar:
    • Cihangir Mahallesi 275 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • İnsa Sitesi 317 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • Dolum Tesisleri Yolu - Avcılar 321 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • Dolum Tesisleri - Avcılar 599 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Cihangir Mahallesi - Avcılar yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Avcilar, Türkiye'de Cihangir Mahallesi - Avcılar konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

Cihangir Mahallesi - Avcılar durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs veya Minibüs / Dolmuş istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Avcilar konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs veya Minibüs / Dolmuş durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi Cihangir Mahallesi - Avcılar durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya Cihangir Mahallesi - Avcılar durağına en yakın alternatif durakları bulun. Cihangir Mahallesi - Avcılar için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: Cihangir Mahallesi; İnsa Sitesi; Dolum Tesisleri Yolu - Avcılar; Dolum Tesisleri - Avcılar.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs veya Minibüs / Dolmuş güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Cihangir Mahallesi - Avcılar yakınından geçiyor - Otobüs: 147, 76B, 76O.

Cihangir Mahallesi - Avcılar konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Avcilar konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

Cihangir Mahallesi - Avcılar, Avcilar

Avcilar'da Cihangir Mahallesi - Avcılar konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası