Ciudadela Llacta Huasi, Cuenca, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Cuenca konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Ciudadela Llacta Huasi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Ciudadela Llacta Huasi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Ciudadela Llacta Huasi konumuna en yakın duraklar:
    • Entrada A Los Pinos 135 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • Puente Jaime Roldós 199 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Ciudadela Llacta Huasi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Cuenca, Ekvator'de Ciudadela Llacta Huasi konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

Ciudadela Llacta Huasi durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Cuenca konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi Ciudadela Llacta Huasi durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya Ciudadela Llacta Huasi durağına en yakın alternatif durakları bulun. Ciudadela Llacta Huasi için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: Entrada A Los Pinos; Puente Jaime Roldós.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Ciudadela Llacta Huasi yakınından geçiyor - Otobüs: 24, 25, 27.

Ciudadela Llacta Huasi konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Cuenca konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

Ciudadela Llacta Huasi, Cuenca

Cuenca'da Ciudadela Llacta Huasi konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası