Colégio Estadual Engenheiro Parobé, Porto Alegre Region, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Porto Alegre Region konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Colégio Estadual Engenheiro Parobé konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Colégio Estadual Engenheiro Parobé konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Colégio Estadual Engenheiro Parobé konumuna en yakın duraklar:
    • Avenida Das Nações, 639-795 933 metre uzaklıkta, 13 dk yürüme mesafesi
    • Avenida Das Nações, 10 952 metre uzaklıkta, 13 dk yürüme mesafesi
Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Porto Alegre Region, Brezilya'de Colégio Estadual Engenheiro Parobé için yol tarifi mi arıyorsunuz? Yolculuğunuz artık çok daha kolay!

Colégio Estadual Engenheiro Parobé adresine en hızlı yol tariflerini bulmak ve en güncel Otobüs saatlerini görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Colégio Estadual Engenheiro Parobé adresinden gerçek zamanlı adım adım yol tarifleriyle sizin için uygun tüm rotalar için güncellenmiş saatleri bulabilirsiniz.

Moovit Uygulaması ayrıca hedefinize en yakın durakları ve istasyonları gösterir. Colégio Estadual Engenheiro Parobé adresine gitmek için en yakın duraklar: Avenida Das Nações; Avenida Das Nações.

Colégio Estadual Engenheiro Parobé adresine gitmek için Otobüs hatlarını seçin. Hefinize yakın noktalardan geçen hatlar - Otobüs: R705 TAQUARA / SÃO LEOPOLDO, R721 TAQUARA / NOVO HAMBURGO.

Geri dönüş yolculuğunuzu Colégio Estadual Engenheiro Parobé adresinden planlamak istiyorsunuz, ancak sokak adresini bilmiyor musunuz? Online harita üzerinden hedefinizi seçebilirsiniz ve Moovit, gitmeniz gereken yer için en iyi güzergahları bulacaktır!

Moovit, en hızlı rotayı ve en uygun hareket saatini bulmanıza yardımcı olur. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, bilmeniz gereken tüm toplu taşıma bilgilerine sahiptir. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti

Colégio Estadual Engenheiro Parobé

Porto Alegre Region'da Colégio Estadual Engenheiro Parobé konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası