Compton / 51st, Central-Alameda, La, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Central-Alameda, La konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Compton / 51st konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Compton / 51st konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Compton / 51st konumuna en yakın duraklar:
    • Compton / 53rd 241 yard uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • Compton / 48th Pl 253 yard uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • Compton / 48th 307 yard uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Compton / 51st yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 83'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Central-Alameda, La, Amerika Birleşik Devletleri'de hangi toplu taşıma hatları Compton / 51st durağından geçiyor ve yakınında duruyor?

Moovit, Compton / 51st yakınında duran hatların en hızlı rotasını ve en güncel saatlerini bulmanıza yardımcı olur. Moovit, hedefinize en yakın durakları ve istasyonları gösterir. Compton / 51st için en yakın durakların listesine göz atın: Compton / 53rd; Compton / 48th Pl; Compton / 48th.

Diğer toplu taşıma seçeneklerini görmek ister misiniz? Otobüs, Compton / 51st adresine gitmek için kullanabileceğiniz olası toplu ulaşım seçenekleridir.Hedefinize yakın bir yerden geçen bu hatlar arasından seçim yapın - Otobüs: 55/355.

Ayrıca, Compton / 51st için canlı yol tariflerini bulabilir veya Moovit Uygulamasını indirerek yakınınızdaki en yakın otobüs durağına veya Otobüs istasyonuna bakabilirsiniz.

Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, gitmek istediğiniz yere sizi götüren, tüm toplu taşıma araçlarını bir arada sunan ulaşım uygulamasıdır.

Moovit'i deneyin ve Google Play Store ve Apple App Store'un neden en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi önerdiğini görün.

Compton / 51st, Central-Alameda, La

Central-Alameda, La'da Compton / 51st konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası