Cumhuriyet Caddesi ve Pazar Sk. kesişimi, Beykoz, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Beykoz konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Cumhuriyet Caddesi ve Pazar Sk. kesişimi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Cumhuriyet Caddesi ve Pazar Sk. kesişimi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Cumhuriyet Caddesi ve Pazar Sk. kesişimi konumuna en yakın duraklar:
    • Çavuşbaşı - Beykoz 74 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • Mandıra Cad. - Beykoz 243 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Cumhuriyet Caddesi ve Pazar Sk. kesişimi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Cumhuriyet Caddesi ve Pazar Sk. kesişimi konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Yol tarifi alın ve Moovit Uygulaması veya Moovit Web Sayfasını kullanarak en yakın durağı bulun. Gideceğiniz yere yakın bir toplu taşıma durağı mı arıyorsunuz? Bu alternatiflere göz atın: Çavuşbaşı - Beykoz; Mandıra Cad. - Beykoz.

Gitmek istediğiniz kavşağın adını hatırlayamıyor musunuz? Her iki sokağı da yazın ve Moovit sizi oraya götürecek en uygun rotayı ve saatleri bulacaktır.

Favori toplu taşıma aracınız hangisi? Otobüs, hedefinize ulaşmak için kullanılabilecek toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma seçeneklerinin Cumhuriyet Caddesi ve Pazar Sk. kesişimi yakınında duran rotaları vardır: Otobüs: 11ÇB, 15KÇ, 20.

Rotanızda nereye gideceğinizi veya en yakın yolları nerede bulacağınızı bilmiyor musunuz? Son sefer saatlerini, gerçek zamanlı adım adım yol tariflerini, tahmini canlı varış sürelerini görmek ve Cumhuriyet Caddesi ve Pazar Sk. kesişimi konumuna gitmek için en iyi caddenin nerede olduğunu görmek için Moovit Uygulamasını indirin.

Tren saatini öğrenmek için tren uygulamasını otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulamasını yüklemenize gerek yoktur. Moovit,Beykoz için ihtiyacınız olan tüm toplu taşıma bilgilerini size sağlar. Bu yüzden Google Play Store ve Apple App Store'un bizi en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi öneriyor.

Cumhuriyet Caddesi ve Pazar Sk. kesişimi, Beykoz
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası