Cutty Sark, Athens, nerede, Otobüs, Metro veya Trolebús ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Athens konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Cutty Sark konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Cutty Sark konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Cutty Sark konumuna en yakın duraklar:
    • Κερασουντος 126 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • Πλαστηρα 130 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • Αττικ 161 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • Ακριτα 169 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi

Hangi Metro hatları Cutty Sark yakınından geçiyor?

Hangi Otobüs hatları Cutty Sark yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Athens, Yunanistan'deki Cutty Sark adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Cutty Sark adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Cutty Sark adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Cutty Sark için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Κερασουντος; Πλαστηρα; Αττικ; Ακριτα.

Cutty Sark adresine Otobüs, Metro veya Trolebús ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Metro: Μ3; Otobüs: 803, 811, 876, 892, Α16.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Cutty Sark için yol tarifi alın.

Cutty Sark adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Athens konumundaki kullanıcılar dahil 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Cutty Sark

Athens'da Cutty Sark konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası