Düz Sokak, Adalar, nerede, Otobüs, Vapur veya Tramvay ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Adalar konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Düz Sokak konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Düz Sokak konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Düz Sokak konumuna en yakın duraklar:
    • Büyükada (Mavi Marmara) 167 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • Büyükada (Prenstur) 254 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • Büyükada (Dentur) 286 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • Büyükada 312 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 83'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Adalar, Türkiye Düz Sokak için yol tarifine mi ihtiyacınız var?

Moovit ile çok kolay. Canlı yol tarifleri, varış saatleri, güncellenmiş tarifeler ve sokak haritamızla yolunuzu bulmak için sokak adresinizi Moovit’in seyahat planlayıcısına girin.

Düz Sokak konumuna en yakın sokakları ve durakları görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Oraya gitmek için belirli bir ulaşım aracı mı arıyorsunuz?Otobüs, Vapur veya Tramvay ve diğer seçenekleri, Düz Sokak konumuna giderken kullanabilirsiniz. Hedefinize yakın bir yerden geçen hatların listesi - Vapur: Vapur - BEŞIKTAŞ - HEYBELIADA - BÜYÜKADA, Vapur - KABATAŞ - ADALAR, Vapur - KARTAL - BÜYÜKADA - HEYBELIADA.

Alternatif durak veya istasyon mu arıyorsunuz? Aşağıdaki listeden Düz Sokak konumuna en yakın durak ve istasyonlardan birini seçin: Büyükada (Mavi Marmara); Büyükada (Prenstur); Büyükada (Dentur); Büyükada.

Ayrı ayrı otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yok. Moovit, en iyi otobüs saatini ve doğru tren saatini bulmanıza yardımcı olacak hepsi bir arada toplu taşıma uygulamanızdır. Adalar konumundaki yolcular dahil olmak üzere, dünya genelinde 250 milyon kullanıcı, Moovit'e toplu taşıma ihtiyaçları için güveniyor. Google Play Store ve Apple App Store'un bize neden en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak seçtiğini kontrol edin.

Düz Sokak, Adalar
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası