Dumistan Housing-1, Damistan, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Damistan konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Dumistan Housing-1 konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Dumistan Housing-1 konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • Dumistan Housing-1 konumuna en yakın duraklar:
  • Dumistan Housing-2 69 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
  • Zaid Bin Omaira Hwy6/Dumistan 361 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
  • Zaid Bin Omaira Hwy5/Dumistan 385 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
  • Zaid Bin Omaira Hwy9/Dumistan 683 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi
  • Hamala Beach Resort 735 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Dumistan Housing-1 yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Damistan, Bahreyn'de Dumistan Housing-1 konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

Dumistan Housing-1 durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Damistan konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi Dumistan Housing-1 durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya Dumistan Housing-1 durağına en yakın alternatif durakları bulun. Dumistan Housing-1 için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: Dumistan Housing-2; Zaid Bin Omaira Hwy6/Dumistan; Zaid Bin Omaira Hwy5/Dumistan; Zaid Bin Omaira Hwy9/Dumistan; Hamala Beach Resort.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Dumistan Housing-1 yakınından geçiyor - Otobüs: 16.

Dumistan Housing-1 konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Damistan konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

Dumistan Housing-1, Damistan

Damistan'da Dumistan Housing-1 konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası