Dursun Hakih Sokak ve Sarı Hüseyin Sk. kesişimi, Sariyer, nerede, Otobüs, Metro, Minibüs / Dolmuş veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sariyer konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Dursun Hakih Sokak ve Sarı Hüseyin Sk. kesişimi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Dursun Hakih Sokak ve Sarı Hüseyin Sk. kesişimi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Dursun Hakih Sokak ve Sarı Hüseyin Sk. kesişimi konumuna en yakın duraklar:
    • Ş.Mithat Yılmaz Cad. - Sarıyer 114 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • Ş.Mithat Yilmaz Cad. 230 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • Ortaçeşme - Sarıyer 278 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Dursun Hakih Sokak ve Sarı Hüseyin Sk. kesişimi yakınından geçiyor?

Hangi Minibüs / Dolmuş hatları Dursun Hakih Sokak ve Sarı Hüseyin Sk. kesişimi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Sariyer, Türkiye'de Dursun Hakih Sokak ve Sarı Hüseyin Sk. kesişimi konumuna nasıl gidileceğini mi arıyorsunuz? Moovit, sizi oraya götürecek en hızlı rotayı ve en kısa zamanı gösterir. En son seferi görmek veya rotanızı harita üzerinde planlamak veya istediğiniz yere en yakın toplu taşıma durağını bulmak için Moovit Uygulamasına veya Moovit Web Sitesine göz atın. Ziyaret etmek istediğiniz belirli bir kavşak varsa, caddenin veya yolun adresini yazın ve Moovit yolculuğunuzu planlamanıza yardımcı olsun.

Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Otobüs, Metro, Minibüs / Dolmuş veya Tren sizi Dursun Hakih Sokak ve Sarı Hüseyin Sk. kesişimi'na götürebilir. Aşağıdaki hat ve güzergahların bu konuma yakın durakları bulunuyor - Otobüs: 151, 152, 40B, 41, 59RS; Minibüs / Dolmuş: SARIYER - BEŞIKTAŞ.

Dursun Hakih Sokak ve Sarı Hüseyin Sk. kesişimi konumuna en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın duraklar ve istasyonlar şunlar: Ş.Mithat Yılmaz Cad. - Sarıyer; Ş.Mithat Yilmaz Cad.; Ortaçeşme - Sarıyer.

Bireysel otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yok. Moovit, en iyi otobüs saatini veya tren saatini bulmanıza yardımcı olan hepsi bir arada en iyi toplu taşıma uygulamasıdır. Dursun Hakih Sokak ve Sarı Hüseyin Sk. kesişimi için canlı yol tarifini takip etmek için Moovit Uygulamasını indirin.

Dursun Hakih Sokak ve Sarı Hüseyin Sk. kesişimi adresine gitmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle Sariyer konumundaki kullanıcılar da dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor.

Dursun Hakih Sokak ve Sarı Hüseyin Sk. kesişimi, Sariyer

Sariyer'da Dursun Hakih Sokak ve Sarı Hüseyin Sk. kesişimi konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası