Eğin Turizm, Dudullu Osb, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Dudullu Osb konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Eğin Turizm konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Eğin Turizm - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: Otobüs - 131YS, Otobüs - 14S, Otobüs - 19A, Otobüs - 19E.

Sorular & Cevaplar

Eğin Turizm konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Eğin Turizm konumuna en yakın duraklar:

  • Kayalar - Ümraniye 95 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi.
  • Sarigül Sokak - Ümraniye 231 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi.
  • Akasya Sokak - Ümraniye 300 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi.
  • Kurtuluş Caddesi - Ümraniye 302 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi.
  • Fabrikalar - Ümraniye 352 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Eğin Turizm yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Eğin Turizm yakınından geçiyor: Otobüs - 131YS, Otobüs - 14S, Otobüs - 19A, Otobüs - 19E.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Dudullu Osb şehrinde Eğin Turizm konumuna Toplu Taşıma

Dudullu Osb, Türkiye'deki Eğin Turizm adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Eğin Turizm adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Eğin Turizm adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Eğin Turizm için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Kayalar - Ümraniye; Sarigül Sokak - Ümraniye; Akasya Sokak - Ümraniye; Kurtuluş Caddesi - Ümraniye; Fabrikalar - Ümraniye.

Eğin Turizm adresine Otobüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: Otobüs - 131YS, Otobüs - 14S, Otobüs - 19A, Otobüs - 19E.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Eğin Turizm için yol tarifi alın.

Eğin Turizm adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Dudullu Osb konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Eğin Turizm, Dudullu Osb
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Eğin Turizm konumuna ulaşmak daha kolay!