Edebali Sokak, Beykoz, nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Beykoz konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Edebali Sokak konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Edebali Sokak konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Edebali Sokak konumuna en yakın duraklar:
    • Yeşilbahçe 145 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Edebali Sokak yakınından geçiyor?

Hangi Minibüs / Dolmuş hatları Edebali Sokak yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Beykoz, Türkiye'de hangi toplu taşıma hatları Edebali Sokak durağından geçiyor ve yakınında duruyor?

Moovit, Edebali Sokak yakınında duran hatların en hızlı rotasını ve en güncel saatlerini bulmanıza yardımcı olur. Moovit, hedefinize en yakın durakları ve istasyonları gösterir. Edebali Sokak için en yakın durakların listesine göz atın: Yeşilbahçe.

Diğer toplu taşıma seçeneklerini görmek ister misiniz? Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro, Edebali Sokak adresine gitmek için kullanabileceğiniz olası toplu ulaşım seçenekleridir.Hedefinize yakın bir yerden geçen bu hatlar arasından seçim yapın - Otobüs: 135G, 15KÇ; Minibüs / Dolmuş: HEKIMBAŞI - ÇAVUŞBAŞI.

Ayrıca, Edebali Sokak için canlı yol tariflerini bulabilir veya Moovit Uygulamasını indirerek yakınınızdaki en yakın otobüs durağına veya Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro istasyonuna bakabilirsiniz.

Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, gitmek istediğiniz yere sizi götüren, tüm toplu taşıma araçlarını bir arada sunan ulaşım uygulamasıdır.

Moovit'i deneyin ve Google Play Store ve Apple App Store'un neden en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi önerdiğini görün.

Edebali Sokak, Beykoz

Beykoz'da Edebali Sokak konumuna en yakın duraklar

Beykoz konumunda Edebali Sokak için en yakın Otobüs durakları Beykoz konumunda Edebali Sokak için en yakın Minibüs / Dolmuş durakları
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası