Emaverde, La Paz, nerede, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

La Paz konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Emaverde konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Otobüs ile Emaverde konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, varış saatleri ve güncellenmiş saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Otobüs güzergahına tıklayın.

Başlangıç Parqueo Plaza De San Miguel, La Paz 45 dk
Yürü
Otobüs - CHAQUIPAMPACHAQUIPAMPA
Yürü
Otobüs - INKA LLOJETAINKA LLOJETA
Başlangıç Achumani, La Paz 61 dk
Yürü
Otobüs - CHAQUIPAMPACHAQUIPAMPA
Yürü
Otobüs - INKA LLOJETAINKA LLOJETA

Sorular & Cevaplar

Emaverde konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Emaverde konumuna en yakın duraklar:
    • Puentes Trillizos 592 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Emaverde yakınından geçiyor?

Hangi Minibüs / Dolmuş hatları Emaverde yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

La Paz, Bolivya'de Emaverde konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

Emaverde durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs veya Minibüs / Dolmuş istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya La Paz konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs veya Minibüs / Dolmuş durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi Emaverde durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya Emaverde durağına en yakın alternatif durakları bulun. Emaverde için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: Puentes Trillizos.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs veya Minibüs / Dolmuş güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Emaverde yakınından geçiyor - Otobüs: INKA LLOJETA; Minibüs / Dolmuş: AMARILLA.

Emaverde konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti La Paz konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

Emaverde, La Paz

La Paz'da Emaverde konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası