Embakasi, Nairobi, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Nairobi konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Embakasi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Embakasi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Embakasi konumuna en yakın duraklar:
    • Barracks/75 Rounda 305 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • Roundabout Jeshi 323 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • Tuskys 375 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • Nyayo Barracks/Barracks 378 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Embakasi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Nairobi, Kenya'de Embakasi adresine yol tarifi mi arıyorsunuz?

Moovit ile Embakasi konumuna gitmek artık daha kolay. Moovit Mobil Uyuglaması veya Moovit Web App'i kullanarak en yakın durağı bulun ve yol tarifi alın.

Otobüs, hedefinize ulaşmak için kullanabileceğiniz toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma hatları Embakasi yakınından geçiyorlar - Otobüs: 33J, 33UTW.

Gideceğiniz yere yakın bir durak mı arıyorsunuz? Bu alternatifleri deneyin: Barracks/75 Rounda; Roundabout Jeshi; Tuskys; Nyayo Barracks/Barracks.

Otobüs saatini kontrol etmek için belirli bir otobüs uygulaması kullanıyor musunuz? Ve metro için farklı bir metro uygulaması? Moovit ile tüm toplu taşıma seçeneklerinizi kullanımı kolay ve ücretsiz tek bir uygulamada sunuyoruz.

Moovit, en güncel saatlerle Embakasi için en hızlı yol tariflerini bulmanıza yardımcı olur. Canlı adım adım yol tarifleri, gerçek zamanlı saat tahminleri ve hangi aracın sizi en kısa sürede Embakasi adresine götüreceğini öğrenmek için için uygulamayı indirin. Google Play Store ve Apple App Store'un neden en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi önerdiğini görmek için Moovit'i indirin.

Embakasi
Embakasi Embakasi is a division of Nairobi, the capital of Kenya. It is located east of the central business district. As a residential estate it houses mostly lower middle income citizens. It is also a host to informal settlements like 'Mukuru Kwa Njenga'. Jomo Kenyatta International Airport, the main airport of Nairobi is located in Embakasi and it was known as Embakasi Airport when it was opened in 1958. Embakasi is considered part of Nairobi's Eastlands area, lying to the south-east of Nairobi province and bordering locations in Eastlands proper such as Pipeline Estate, Tena Estate, and Makadara Estate. It borders South C and contains South B and slightly more than one third of Nairobi's Industrial Area and Export Processing Zones
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası