Emirgan Korusu, Sariyer, nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Metro veya Vapur ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara
Emirgan Korusu, Sariyer, İstanbul Görüntüler telif hakkına tabi olabilir. Wiki'de daha detaylı bilgi edinin

Sariyer konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Emirgan Korusu konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Emirgan Korusu - yakınından geçen güzergahları var

Metro ile Emirgan Korusu konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, varış saatleri ve güncellenmiş saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Metro güzergahına tıklayın.

Başlangıç Taksim Square, Taksim, Beyoğlu 78 dk
Metro - M2
Metro - M2
Yürü

Sorular & Cevaplar

Emirgan Korusu konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Emirgan Korusu konumuna en yakın duraklar:

  • İstinye Bayırı / Yeniköy Yönü 911 metre uzaklıkta, 13 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Emirgan Korusu yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Emirgan Korusu yakınından geçiyor: 22RE, 29Ş, 40T, 41C.

Hangi Metro hatları Emirgan Korusu yakınından geçiyor?

Bu Metro hatları Emirgan Korusu yakınından geçiyor: M2.

Hangi Minibüs / Dolmuş hatları Emirgan Korusu yakınından geçiyor?

Bu Minibüs / Dolmuş hatları Emirgan Korusu yakınından geçiyor: BALTALIMANI - HAVANTEPE, BEŞIKTAŞ - TARABYA.

Emirgan Korusu, Sariyer, İstanbul Görüntüler telif hakkına tabi olabilir. Wiki'de daha detaylı bilgi edinin
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Sariyer şehrinde Emirgan Korusu konumuna Toplu Taşıma

Sariyer, Türkiye'deki Emirgan Korusu adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Emirgan Korusu adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Emirgan Korusu adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Emirgan Korusu için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: İstinye Bayırı / Yeniköy Yönü.

Emirgan Korusu adresine Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Metro veya Vapur ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 22RE, 29Ş, 40T, 41C Metro: M2 Minibüs / Dolmuş: BALTALIMANI - HAVANTEPE, BEŞIKTAŞ - TARABYA

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Emirgan Korusu için yol tarifi alın.

Emirgan Korusu adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Sariyer konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Emirgan Korusu, Sariyer
Emirgan Korusu, Sariyer Emirgân Korusu, İstanbul'un Sarıyer ilçesinde yer alan bir korudur. İstanbul Boğazı kıyılarında, Emirgân-İstinye semtleri arasında yer alır. İstanbul Boğazı kıyısında, 47,2 hektarlık bir alanda sırtlar ve yamaçlar üstüne yayılmıştır. Çevresi yüksek duvarlarla çevrilmiş durumdadır. Koru, 17. yüzyılda Osmanlı padişahı IV. Murad tarafından İranlı Emir Güne Han'a armağan edilmiştir. Daha önce Feridun Bahçeleri olarak anılan bölge bundan sonra Emirgân Korusu olarak anılmaya başlanmıştır. Yüzyıllar boyunca pek çok kez el değiştirmiş, 19. yüzyılda Osmanlı Padişahı Abdülaziz tarafından Mısır Hıdivi İsmail Paşa'ya verilmiştir. 1871-1878 yılları arasında koru içinde 3 köşk yaptırılmıştır. Günümüze de ulaşan bu köşkler Sarı Köşk, Pembe Köşk ve Beyaz Köşk olarak adlandırılmaktadır. 1940 yılında dönemin İstanbul belediye başkanı Lütfi Kırdar'ın girişimiyle kamulaştırılıp park olarak düzenlenerek halka açılmıştır. 2006 yılından itibaren her yıl nisan ayında Lâle Festivali düzenlenmektedir.
Emirgan Korusu nerede, toplu taşıma ile nasıl gidilir - Yer hakkında bilgi
Görüntüler telif hakkına tabi olabilir. Wiki'de daha detaylı bilgi edinin
Uygulamayla Emirgan Korusu konumuna ulaşmak daha kolay!