Ensar Sokak ve Sefa Sokak kesişimi, Tuzla, nerede, Otobüs, Metro veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Tuzla konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Ensar Sokak ve Sefa Sokak kesişimi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Ensar Sokak ve Sefa Sokak kesişimi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Ensar Sokak ve Sefa Sokak kesişimi konumuna en yakın duraklar:
    • Şifalı Sular - Tuzla 251 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • Tuzla Belediyesi - Tuzla 434 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Ensar Sokak ve Sefa Sokak kesişimi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Tuzla, Türkiye'de Ensar Sokak ve Sefa Sokak kesişimi konumuna nasıl gidileceğini mi arıyorsunuz? Moovit, sizi oraya götürecek en hızlı rotayı ve en kısa zamanı gösterir. En son seferi görmek veya rotanızı harita üzerinde planlamak veya istediğiniz yere en yakın toplu taşıma durağını bulmak için Moovit Uygulamasına veya Moovit Web Sitesine göz atın. Ziyaret etmek istediğiniz belirli bir kavşak varsa, caddenin veya yolun adresini yazın ve Moovit yolculuğunuzu planlamanıza yardımcı olsun.

Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Otobüs, Metro veya Tren sizi Ensar Sokak ve Sefa Sokak kesişimi'na götürebilir. Aşağıdaki hat ve güzergahların bu konuma yakın durakları bulunuyor - Otobüs: 130A, KM12, KM13.

Ensar Sokak ve Sefa Sokak kesişimi konumuna en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın duraklar ve istasyonlar şunlar: Şifalı Sular - Tuzla; Tuzla Belediyesi - Tuzla.

Bireysel otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yok. Moovit, en iyi otobüs saatini veya tren saatini bulmanıza yardımcı olan hepsi bir arada en iyi toplu taşıma uygulamasıdır. Ensar Sokak ve Sefa Sokak kesişimi için canlı yol tarifini takip etmek için Moovit Uygulamasını indirin.

Ensar Sokak ve Sefa Sokak kesişimi adresine gitmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle Tuzla konumundaki kullanıcılar da dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor.

Ensar Sokak ve Sefa Sokak kesişimi, Tuzla
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası