Esatpaşa Caddesi ve Maçka Sk. kesişimi, Bulgurlu, Üsküdar, nerede, Otobüs, Vapur veya Tramvay ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Bulgurlu, Üsküdar konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Esatpaşa Caddesi ve Maçka Sk. kesişimi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Esatpaşa Caddesi ve Maçka Sk. kesişimi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Esatpaşa Caddesi ve Maçka Sk. kesişimi konumuna en yakın duraklar:
    • Özanakent 19 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
    • Özanakent - Üsküdar 28 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
    • Cumhuriyet Mah. Muh. - Üsküdar 164 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Esatpaşa Caddesi ve Maçka Sk. kesişimi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Bulgurlu, Üsküdar, Türkiye'de Esatpaşa Caddesi ve Maçka Sk. kesişimi konumuna nasıl gidileceğini mi arıyorsunuz? Moovit, sizi oraya götürecek en hızlı rotayı ve en kısa zamanı gösterir. En son seferi görmek veya rotanızı harita üzerinde planlamak veya istediğiniz yere en yakın toplu taşıma durağını bulmak için Moovit Uygulamasına veya Moovit Web Sitesine göz atın. Ziyaret etmek istediğiniz belirli bir kavşak varsa, caddenin veya yolun adresini yazın ve Moovit yolculuğunuzu planlamanıza yardımcı olsun.

Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Otobüs, Vapur veya Tramvay sizi Esatpaşa Caddesi ve Maçka Sk. kesişimi'na götürebilir. Aşağıdaki hat ve güzergahların bu konuma yakın durakları bulunuyor - Otobüs: 11L, 14ES, 20E, 6.

Esatpaşa Caddesi ve Maçka Sk. kesişimi konumuna en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın duraklar ve istasyonlar şunlar: Özanakent; Özanakent - Üsküdar; Cumhuriyet Mah. Muh. - Üsküdar.

Bireysel otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yok. Moovit, en iyi otobüs saatini veya tren saatini bulmanıza yardımcı olan hepsi bir arada en iyi toplu taşıma uygulamasıdır. Esatpaşa Caddesi ve Maçka Sk. kesişimi için canlı yol tarifini takip etmek için Moovit Uygulamasını indirin.

Esatpaşa Caddesi ve Maçka Sk. kesişimi adresine gitmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle Bulgurlu, Üsküdar konumundaki kullanıcılar da dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor.

Esatpaşa Caddesi ve Maçka Sk. kesişimi, Bulgurlu, Üsküdar

Bulgurlu, Üsküdar'da Esatpaşa Caddesi ve Maçka Sk. kesişimi konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası