Feldergasse ve Kirchmayergasse kesişimi, Klosterneuburg, nerede, Otobüs, S-Bahn, Hafif Raylı veya Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Klosterneuburg konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Feldergasse ve Kirchmayergasse kesişimi konumuna Otobüs, S-Bahn, Hafif Raylı veya Metro ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Hangi Otobüs hatları Feldergasse ve Kirchmayergasse kesişimi yakınından geçiyor?

Hangi S-Bahn hatları Feldergasse ve Kirchmayergasse kesişimi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 80'dan fazla ülkede 2200'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Klosterneuburg, Avusturya'de Feldergasse ve Kirchmayergasse kesişimi yakınında duran Otobüs, S-Bahn, Hafif Raylı veya Metro güzergahı mı arıyorsunuz?

Feldergasse ve Kirchmayergasse kesişimi adresine gitmek için binebileceğiniz toplu taşıma seçenekleri Otobüs, S-Bahn, Hafif Raylı veya Metro. Hedefinize yakın bir yerden geçen bu hatlar arasından seçim yapın - Otobüs: 38A; S-Bahn: S40.

Moovit, istediğiniz caddeye veya kavşağa zamanında ulaşmanızı sağlayacak en iyi rotaları saatleri gösterir. Gelecek varış saatlerini bulun ve Moovit Uygulaması ile Feldergasse ve Kirchmayergasse kesişimi için canlı yol tarifini izleyin. Tren saatini öğrenmek için tren uygulamasını otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulamasını yüklemenize gerek yoktur. Moovit, gitmeniz gereken yere ulaşmanıza yardımcı olan hepsi bir arada toplu taşıma uygulamasıdır. Google Play Store ve Apple App Store'un neden en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi önerdiğini görmek için Moovit'i indirin.

Feldergasse ve Kirchmayergasse kesişimi, Klosterneuburg

Klosterneuburg'da Feldergasse ve Kirchmayergasse kesişimi konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası