Felikso Vaitkaus St., Vilniaus, nerede, Otobüs veya Troleybüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Vilniaus konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Felikso Vaitkaus St. konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Felikso Vaitkaus St. konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Felikso Vaitkaus St. konumuna en yakın duraklar:
    • Felikso Vaitkaus St. 62 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
    • Rodūnios Kelias 441 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
    • Dariaus Ir Girėno St. 448 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Felikso Vaitkaus St. yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Vilniaus, Litvanya'de Felikso Vaitkaus St. konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

Felikso Vaitkaus St. durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs veya Troleybüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Vilniaus konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs veya Troleybüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi Felikso Vaitkaus St. durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya Felikso Vaitkaus St. durağına en yakın alternatif durakları bulun. Felikso Vaitkaus St. için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: Felikso Vaitkaus St.; Rodūnios Kelias; Dariaus Ir Girėno St..

Hedefinize ulaşmak için Otobüs veya Troleybüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Felikso Vaitkaus St. yakınından geçiyor - Otobüs: 3G, 4, 88.

Felikso Vaitkaus St. konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Vilniaus konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

Felikso Vaitkaus St., Vilniaus

Vilniaus'da Felikso Vaitkaus St. konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası