Fettah Sokak, İstanbul, nerede, Vapur, Minibüs / Dolmuş veya Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

İstanbul konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Fettah Sokak konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Fettah Sokak konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Fettah Sokak konumuna en yakın duraklar:
    • Heybeliada (Prenstur) 683 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi
    • Heybeliada (Mavi Marmara) 877 metre uzaklıkta, 12 dk yürüme mesafesi
    • Heybeliada (Şehir Hatları) 909 metre uzaklıkta, 12 dk yürüme mesafesi
Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

İstanbul, Türkiye'de Fettah Sokak konumuna nasıl gidilir?

Moovit ile çok kolay. Sokak adresinizi yazın ve Moovit’in seyahat planlayıcısı sizi oraya götürmenin en hızlı yolunu bulsun! Sokakta nereye gitmeniz gerektiğinden emin değil misiniz? Canlı yol tariflerini (Fettah Sokak üzerinde nerede ineceğiniz de dahil olmak üzere) bulmak için Moovit Uygulamasını indirin, saatlere bakın ve sık kullandığınız Vapur, Minibüs / Dolmuş veya Otobüs hatlarının tahmini varış saatlerini öğrenin.

Fettah Sokak için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefiniz için mevcut olan en yakın durakların listesine göz atın: Heybeliada (Prenstur); Heybeliada (Mavi Marmara); Heybeliada (Şehir Hatları).

Ayrıca Fettah Sokak adresine Vapur, Minibüs / Dolmuş veya Otobüs ile de ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Vapur: BOSTANCI - ADALAR, KARTAL - BÜYÜKADA - HEYBELIADA.

İstanbul için toplu taşıma saatlerini ve hatları görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit, gitmeniz gereken yere ulaşmanıza yardımcı olan hepsi bir arada toplu taşıma uygulamasıdır.

Fettah Sokak adresine toplu taşıma araçlarıyla seyahat etmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle İstanbul konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor.

Fettah Sokak
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası