Fritanga El Contil, Managua, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Managua konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Fritanga El Contil konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Fritanga El Contil konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • Fritanga El Contil konumuna en yakın duraklar:
  • Fritanga El Contil 95 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
  • C.D.I. Sol De Libertad 392 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
  • El Gallo Más Gallo 421 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
  • Pista La Sabana 441 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
  • Mercado Iván Montenegro 498 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Fritanga El Contil yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Managua, Nikaragua'de Fritanga El Contil konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

Fritanga El Contil durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Managua konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi Fritanga El Contil durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya Fritanga El Contil durağına en yakın alternatif durakları bulun. Fritanga El Contil için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: Fritanga El Contil; C.D.I. Sol De Libertad; El Gallo Más Gallo; Pista La Sabana; Mercado Iván Montenegro.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Fritanga El Contil yakınından geçiyor - Otobüs: 104, 110, 112, 117, 154.

Fritanga El Contil konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Managua konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

Fritanga El Contil, Managua

Managua'da Fritanga El Contil konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası