Gökçeali Sevgi Altan Şanda Ortaokulu, Çatalca, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Çatalca konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Gökçeali Sevgi Altan Şanda Ortaokulu konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Gökçeali Sevgi Altan Şanda Ortaokulu - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 402, 404.

Sorular & Cevaplar

Gökçeali Sevgi Altan Şanda Ortaokulu konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Gökçeali Sevgi Altan Şanda Ortaokulu konumuna en yakın duraklar:

  • Gökçeali - Çatalca 182 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi.
  • Gökçeali Tepe - Çatalca 688 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Gökçeali Sevgi Altan Şanda Ortaokulu yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Gökçeali Sevgi Altan Şanda Ortaokulu yakınından geçiyor: 402, 404.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Çatalca şehrinde Gökçeali Sevgi Altan Şanda Ortaokulu konumuna Toplu Taşıma

Çatalca, Türkiye'de Gökçeali Sevgi Altan Şanda Ortaokulu için yol tarifi mi arıyorsunuz? Yolculuğunuz artık çok daha kolay!

Gökçeali Sevgi Altan Şanda Ortaokulu adresine en hızlı yol tariflerini bulmak ve en güncel Otobüs saatlerini görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Gökçeali Sevgi Altan Şanda Ortaokulu adresinden gerçek zamanlı adım adım yol tarifleriyle sizin için uygun tüm rotalar için güncellenmiş saatleri bulabilirsiniz.

Moovit Uygulaması ayrıca hedefinize en yakın durakları ve istasyonları gösterir. Gökçeali Sevgi Altan Şanda Ortaokulu adresine gitmek için en yakın duraklar: Gökçeali - Çatalca; Gökçeali Tepe - Çatalca.

Gökçeali Sevgi Altan Şanda Ortaokulu adresine gitmek için Otobüs hatlarını seçin. Hefinize yakın noktalardan geçen hatlar - Otobüs: 402, 404.

Geri dönüş yolculuğunuzu Gökçeali Sevgi Altan Şanda Ortaokulu adresinden planlamak istiyorsunuz, ancak sokak adresini bilmiyor musunuz? Online harita üzerinden hedefinizi seçebilirsiniz ve Moovit, gitmeniz gereken yer için en iyi güzergahları bulacaktır!

Moovit, en hızlı rotayı ve en uygun hareket saatini bulmanıza yardımcı olur. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, bilmeniz gereken tüm toplu taşıma bilgilerine sahiptir. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti

Gökçeali Sevgi Altan Şanda Ortaokulu, Çatalca
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Gökçeali Sevgi Altan Şanda Ortaokulu konumuna ulaşmak daha kolay!