Głowackiego 01, Lublin, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Lublin konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Głowackiego 01 konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Otobüs ile Głowackiego 01 konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, varış saatleri ve güncellenmiş saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Otobüs güzergahına tıklayın.

Başlangıç Dożynkowa 03 29 dk
Otobüs - 44
Başlangıç Doświadczalna 01 33 dk
Otobüs - 5555
Başlangıç Bogdanówka 01 10 dk
Otobüs - 22
Başlangıç Bluszczowa 02 32 dk
Otobüs - 7474
Otobüs - 44
Başlangıç Dominów - Ogródki Działkowe 02 40 dk
Otobüs - 33
Otobüs - 44

Sorular & Cevaplar

Głowackiego 01 konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Głowackiego 01 konumuna en yakın duraklar:
    • Głowackiego 02 17 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
    • Puławska 01 290 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • Puławska 02 345 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • Galeria Labirynt 01 355 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Lublin, Polonya'de Głowackiego 01 konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

Głowackiego 01 durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Lublin konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi Głowackiego 01 durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya Głowackiego 01 durağına en yakın alternatif durakları bulun. Głowackiego 01 için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: Głowackiego 02; Puławska 01; Puławska 02; Galeria Labirynt 01.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Głowackiego 01 yakınından geçiyor - Otobüs: Otobüs - 2, Otobüs - 4, Otobüs - 55.

Głowackiego 01 konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Lublin konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

Głowackiego 01
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası