Ana içeriğe geç

Gaziantep Toplu Taşıma ile Yol Tarifi

Gaziantep Şehrinin En Popüler Kentsel Mobilite Uygulaması
Tüm yerel mobilite seçenekleri tek bir uygulamada
qrcode-img

Otobüs şirketleri

Tren şirketleri

Tramvay şirketleri

Gaziantep'da toplu taşıma ile nasıl gidilir!

Gaziantep şehrinde seyahat etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Herhangi bir okul, AVM, kafe, hastane veya sokağa ya da önemli bir toplu taşıma durağına adım adım yol tarifi. Ayrıntılı güzergahları görüntüle, otobüs saatlerini ve servis bildirimlerini kontrol et böylece Gaziantep'da herhangi bir yere kaybolmadan nasıl gideceğini keşfet.

Gaziantep'da herhangi bir yere giderken Moovit'in İnme Zamanı Bildirimleri ile Canlı Yol Tarifi'ni kullanarak nereye ne kadar yürümen gerektiğini, otobüsü ne kadar bekleyeceğini ve otobüse binince kaç durak sonra ineceğini tam olarak bilirsin. Moovit, inme zamanı geldiğinde seni uyarır - sürekli durağı kaçıracağım diye tedirgin olmaya gerek yok

Gaziantep'da toplu taşımayı nasıl kullanacağınızı veya Gaziantep'da toplu taşıma için nasıl ödeme yapacağınızı mı merak ediyorsunuz? Moovit toplu taşıma uygulaması, toplu taşımayla yolunuzu kolayca ve minimum maliyetle yönlendirmenize yardımcı olabilir. Toplu taşıma ücretlerini, bilet fiyatlarını ve maliyetleri içerir. Gaziantep toplu taşıma hatlarının haritasını mı arıyorsunuz? Moovit toplu taşıma uygulaması, tüm Tramvay, Tren ve Otobüs güzergahları ve duraklarıyla birlikte Gaziantepdaki tüm toplu taşıma haritalarını etkileşimli bir harita üzerinde gösterir.